Stanice technické kontroly + Měření emisí

Provádíme pravidelné preventivní servisní prohlídky v rámci přípravy na STK a měření emisí. Součástí každé takové prohlídky je pohledová kontrola, při které se zaměřujeme na podvozkové díly, brzdy, stav výfukového potrubí, provozní náplně a osvětlení vozu. Výstup z této prohlídky, kterou provádíme obdrží každý zákazník s doporučením následných opatření na odstranění nalezených nedostatků a závad.
 
Výhodou této služby je, především její komplexnost. 
Služba zahrnuje kompletní předprohlídku vozu v našem autoservisu se zaměřením na ty části vozu, které jsou následně předmětem kontroly na STK. 
Jsme tak schopni Vám navrhnout případné nutné odstranění vad, které by bránily řádnému dokončení STK (státní technické prohlídky). 
Tím se vyvarujete například situaci, kdy na STK zjistí nějakou závadu na vozidle, přičemž dostanete oprávnění vozidlo užívat jen na měsíc, a v této lhůtě musíte zajistit odstranění závad a následně opět absolvovat prohlídku STK.
 

 

Nabízíme připomenutí Vaší příští STK e-mailem, telefonem nebo SMS.

Zaregistrujte se do našeho systému, který ohlídá platnost Vaší STK a včas upozorní na termín pravidelné technické prohlídky (víz. přihlášení do systému v pravém odstavci).

 

Služba zahrnuje:

  • prohlídku vozu před STK v našem autoservisu,
  • odstranění zjištěných závad - případně další vámi požadované servisní úkony,
  • zajištění prohlídky STK,
  • zajištění měření emisí,
  • veškeré platby za provedení STK i ME.

Kontakt

Autoservis - Pneuservis
Lajda Petr
Roštění 63
768 43 Kostelec u Holešova

Tel.: +420 573 385 243
Mobil: +420 608 473 597

Copyright © 2014 - 2021 Autoservis & Pneuservis LAJDA Petr

Tvorba www stránek zdarmaWebnode